Reklamační řádI. Reklamační řád

Zpracování objednávek ze strany zákazníků, věnuje zhotovitel maximální odbornou a potřebnou péči a důsledně kontroluje celý technologický proces. I přes snahu zhotovitele může dojít k tomu, že zákazník nebude zcela spokojen s vyřízením objednávky. Pro tyto případy platí tento reklamační řád: 
Reklamace vad díla (zakázky) musí být uplatněna písemnou formou neprodleně po jejich zjištění, nejdéle však do 14 dní od obdržení zakázky.
1.Reklamace přeneseného fotografického obrazu či předmětu s přeneseným obrazem:
1.potvrdí-li zhotovitel, že vinou chybného zpracování byl fotografický obraz přenesen v neodpovídající kvalitě, dle objednávky zákazníka, nebo poškození, či zničení předmětu způsobil zhotovitel, budou tyto předměty zdarma znovu přepracovány. Vadné dílo zůstává ve vlastnictví zhotovitele.
2.Reklamaci však nelze uznat v případě, že zákazník poskytl zhotoviteli nekvalitní předlohu.
1. v případě, že zákazník poskytl zhotoviteli nekvalitní předlohu
2.je-li po převzetí díla předmět reklamace poškozen, poškrábán nebo vykazuje mechanickou závadu, kterou si způsobil přebírající zákazník
3.je-li zakázka prokazatelně poškozená UV zářením, (stálost barev, žloutnutí papíru atd..) a není-li UV stabilita přímo vyžadována v objednávce nebo deklarována na faktuře

 

II. Lhůty k vyřízení reklamace

Zhotovitel se zavazuje vyřídit reklamaci do 30 dnů po obdržení všech nutných dokumentů k posouzení oprávněnosti požadavku zákazníka. V případě nemožnosti dodržení výše uvedené lhůty je zhotovitel povinen o tom zákazníka vyrozumět a určit náhradní termín vyřízení reklamace.


 

kontaktní informace

+420 777 728 453
info@obrazario.cz
Po-Pá 9:00 - 17:30
Srázná 19, Jihlava 586 01
Odběr novinek
Přihlašte se k odběru newsletteru a dostávejte nejnovější nabídky a slevy.
Foto
© Razdvatisk s.r.o. 2022, všechna práva vyhrazena
realizace: 3nicom websolutions s.r.o.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.