Jak to funguje

Na našem webu je instalována aplikace, kterou obraz vytvoříte jednoduše sami. Projděte si náš návod uvedený níže nebo se do vytváření obrazu na plátně pusťte rovnou.

1.Výběr fotografie

V první řadě doporučujeme nalézt a změřit místo, kde byste chtěli obraz vystavit. Rozměr je důležitý pro velikost a kvalitu fotografií, ze kterých chcete dílo vytvořit. Zpravidla je potřeba na požadovaný rozměr fotky nejnižší rozlišení 300dpi a na fotoplátno 150dpi (dpi jinak bodů na palec). V případě, že chcete obraz darovat a neřešíte umístění můžete začít rovnou vyhledáváním fotky.
Co by měla fotka splňovat? Určitě byste měli hledat ostrou a kvalitní fotografii ve velkém rozlišení, která má zajímavou barevnost a dobrý kontrast.
Pokud máte fotku, ale nejste si s ní úplně jistí, můžete nám ji poslat ke zhodnocení, případně úpravě retuší anebo kolorizací.

2.rozměry rámu/fotografie

Máte na výběr velkou škálu rozměrů rámů, které se dají navzájem kombinovat.

3.styl aplikování rámu

- natažení plátna přes rám (obr. 1)
- uchycení fotografie za rámem (obr. 2)

4.Materiál

Rozhodněte se, jestli chcete vytisknout fotografii na fotoplátno (přírodní, umělé), nebo na fotopapír.

Na přírodním fotoplátně vyniknou sytější barvy, než na umělém. Přírodní je navíc vyšší gramáže (380 g/m2) oproti umělému (260 g/m2).

5.povrchové úpravy

Použitý fotopapír může být zpevněn kašírováním, tedy podlepen tvrdším materiálem nebo může dojít k jeho laminaci. Přírodní fotoplátno může být pro delší životnost nalakováno. Rám může být přestříkán barvou.

6.vyzvednutí x zaslání

Pokud jste došli až ke kroku šest, máte vyhráno! Zbývá přebrat si zhotovený fotoobraz. To můžete buď u nás na prodejně v Jihlavě, nebo vám jej zašleme dobírkou či po zaplacení předem na adresu, kterou si sami určíte.

kontaktní informace

+420 777 728 453
info@obrazario.cz
Po-Pá 9:00 - 17:30
Srázná 19, Jihlava 586 01
Odběr novinek
Přihlašte se k odběru newsletteru a dostávejte nejnovější nabídky a slevy.
Foto
© Razdvatisk s.r.o. 2022, všechna práva vyhrazena
realizace: 3nicom websolutions s.r.o.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.